Bądź indywidualistą w morzu przedsiębiorców - z lozakultura.pl

Gabloty - sposoby zastosowania

Leonard Kubiak 2018-11-06 0 komentarzy
Wpis

W XXI wieku, kiedy tak dużą uwagę przywiązujemy do obrazu, a nie do treści, słusznym staje się pytanie, o sposób prezentacji informacji. Zasadnym staje się też pytanie, czy gabloty informacyjne spełniają swoje zadanie, skoro Internet mamy już nawet w telefonie i na bieżąco możemy sprawdzać wszystkie informacje. Jednak gabloty ogłoszeniowe i ekspozycyjne można wykorzystywać na wiele sposobów, dużo zależy od inwencji zamawiającego.

Rekomendowany producent obsługuje różne podmioty gospodarcze, instytucje i urzędy, najczęściej są to:

  • urzędy miejskie
  • placówki kulturalne, takie jak kina, teatry czy placówki multimedialne
  • placówki oświatowe, w tym szkoły podstawowe, licea i uniwersytety.

Tak różne placówki mają różne potrzeby, nieraz bardzo wyszukane, ale renomowany producent jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Wszystko dzięki bogatemu katalogowi gablot, które w zasadzie można podzielić na wolnostojące lub wiszące, ale sposób mocowania gabloty to niejedyne, co musimy wziąć pod uwagę, ważny jest też jej rodzaj. Warto też odpowiedzieć sobie na pytanie, czy ma to być gablota wewnętrzna, czy stojąca na zewnątrz budynku i czy chcemy, aby była ona z podświetleniem czy też bez podświetlenia.

Do wnętrz budynków, gdzie dosyć często otwiera się gablotę, aby wymienić poszczególne kartki z ogłoszeniami, producent proponuje gabloty dwuskrzydłowe. Dlaczego? Sposób ich otwierania jest bardzo prosty, możemy otwierać jedno albo drugie skrzydło bez obawy, że skrzydło gabloty nam się nagle zamknie podczas wymiany ogłoszeń. Jeśli gablota ma być zamontowana na zewnątrz, warto wybrać gablotę wyprodukowaną z aluminium anodowego, które jest jeszcze trwalsze i odporne na nie zawsze sprzyjające warunki pogodowe. Niezależnie, na jaki typ i wielkość gabloty się zdecydujesz, producent daje na wszystkie swoje wyroby 10 lat gwarancji.

Skomentuj artykuł jeżeli dowiedziałeś się czegoś ciekawego...