Bądź indywidualistą w morzu przedsiębiorców - z lozakultura.pl

Najlepszy program magazynowy 2019

Kornel Wysocki 2019-07-28 0 komentarzy
Najlepszy program magazynowy 2019

Odpowiednio dobrany program komputerowy pozwala nie tylko na ewidencję towarów na ma magazynie, ale również tworzenie opisów produktów, aktualizowanie cenników oraz raportowanie. Idea07 to innowacyjna firma technologiczna, która stworzyła program magazynowy, będący najlepszym tego typu oprogramowaniem na rynku. Zdobył on uznanie nie tylko ekspertów, ale także właścicieli firm, o czym świadczą liczne nagrody mediów branżowych, w tym między innymi: eHandel, wirtualnemedia.pl czy Marketer+. Firma może również pochwalić się uzyskaniem najbardziej prestiżowej nagrody w branży ecommerce, czyli Ekomers.  Jest to z pewnością najlepsze oprogramowanie do magazynu w 2019 roku.

Co zatem sprawia, że tak wiele firm decyduje się na zakup tego systemu ERP?   Oferowane oprogramowanie daje wiele możliwości w zakresie prowadzenie nowoczesnej firmy. W zależności od potrzeb można:

  •     wykonać integrację ze sklepami online Magento, PrestaShop oraz IAI;
  •     wykonać integrację z kontem handlowym na Allegro, Ebay czy Amazon;
  •     wdrożyć system do stacjonarnego punktu sprzedaży;
  •     korzystać z programu magazynowego z poziomu aplikacji na urządzenia mobilne, zarówno w systemie Android, jak i iOS.

Ponadto system posiada skrypt automatycznie tworzący listy zamówień produktów, których stan osiągnął minimalną ilość. Dla usprawnienia zarządzania towarem przydaje się również monitoring produktów wchodzących na magazyn. Jest to więc  program, który bardzo dobrze odpowiada potrzebom współczesnego przedsiębiorcy i przyczynia się do poprawy funkcjonowania sprzedaży i obrotu towarowego.

Skomentuj artykuł jeżeli dowiedziałeś się czegoś ciekawego...