Bądź indywidualistą w morzu przedsiębiorców - z lozakultura.pl

Rynny dachowe

Julianna Andrzejewska 2018-12-14 0 komentarzy
Wpis

W ofercie dostępnej na stornie megablach.pl znajdziecie Państwo systemy rynnowe BRYZA. Jest to uznane przez specjalistów rozwiązanie. Dlaczego warto wybrać rynny akurat z tej linii produktowej? Do najważniejszych zalet można zaliczyć:

  • zastosowanie PCV - stosowanie tworzyw sztucznych w systemach rynnowych jest na fali wznoszącej i zdaje się wypierać rynny metalowe; dzieje się tak, ponieważ ten rodzaj tworzywa sztucznego, przy niewielkie wadze gwarantuje bardzo atrakcyjne parametry wytrzymałościowe; w dodatku PCV odznacza się bardzo duża odpornością na działanie warunków atmosferycznych, a sam kolor jest wyjątkowo trwały i oporny na starzenie, co potwierdzają testy wykonane zgodnie z takimi normami, jak PN-EN 607:2005, 1462:2005 i 12200-1:2002;
  • nienaganne wzornictwo - niezwykle istotna cecha przy wykańczaniu nowych budynków oraz przy pracach remontowych na starszy obiektach; nowoczesne rozwiązania w kategorii poszycia i okien powodują, ze od systemów rynnowych również wymaga się designu, który nie tyle nie będzie szpecił, co zgrabnie dopełniał całej aranżacji;
  • bogaty katalog - osiem kolorów: czerwony, grafitowy, brązowy, biały, zielony, miedziany, czarny, ceglasty; rynny o przekroju z tradycyjnym wywinięciem, w czterech średnicach, do tego zespół kształtek i rury spustowe o trzech średnicach dają w sumie kompletny system, który spełni nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

Siłą systemu Bryza jest także uniwersalność - doskonale sprawdzi się zarówno w małych budynkach mieszkalnych, domach jedno- i wielorodzinnych, jak i dużych obiektach mieszkalnych i przemysłowych.

Skomentuj artykuł jeżeli dowiedziałeś się czegoś ciekawego...