Bądź indywidualistą w morzu przedsiębiorców - z lozakultura.pl

Sprzedaż i produkcja podtynkowych rolet

Leonard Kubiak 2019-04-09 0 komentarzy
Sprzedaż i produkcja podtynkowych rolet

Rolety podtynkowe przeznaczone są do stosowania przede wszystkim w nowych budynkach. Istnieje możliwość montażu także w budynkach już istniejących po dokonaniu modyfikacji w obrębie nadproża. Rolety te zapewniają doskonałą izolację termiczną, ponieważ nie ingerują w konstrukcję okna oraz drzwi.

Produkowane przez  firmę Vertex rolety podtynkowe odznaczają się wysoką jakością wykonania oraz innowacyjną technologią.  Produkty te mają następujące właściwości:

  • Przeznaczone głównie do budynków nowo wznoszonych.
  • Stanowią integralną całość elewacji.
  • Możliwość integracji z moskitierą.
  • Zapewniają doskonałą izolację termiczną.
  • Sterowanie ręczne lub elektryczne.
  • Produkowane na indywidualny wymiar

Jak informuje producent rolet podtynkowych, ten rodzaj osłony jest instalowany po zamontowaniu okien, a przed ociepleniem budynku. Zasłony mogą zostać zamontowane na murze budynku. W takim przypadku należy przewidzieć odpowiednią grubość ocieplenia w zależności od wielkości skrzynki, w której schowana jest roleta.  Konieczne jest również odpowiednie przygotowanie otworu okiennego oraz taki montaż okien we wnęce okiennej, aby skrzynka została w całości przykryta ociepleniem bądź tynkiem.

W przypadku pytań i wątpliwości związanych z montażem rolet podtynkowych lub doborem odpowiedniego produktu warto zwrócić się o pomoc do działu technicznego firmy. Doświadczeni eksperci odpowiedzą na każde pytanie i doradzą w sprawach budowlanych. Producent zapewnia dogodne oraz partnerskie warunki współpracy oraz bierze pełną odpowiedzialność za jakość swoich wyrobów.

Skomentuj artykuł jeżeli dowiedziałeś się czegoś ciekawego...