Bądź indywidualistą w morzu przedsiębiorców - z lozakultura.pl

Stomatologia estetyczna – czym jest i dlaczego warto?

Daria Kozłowska 2019-05-31 0 komentarzy
Stomatologia estetyczna – czym jest i dlaczego warto?

Trzeba sobie jasno powiedzieć, że wybielanie zębów czy skaling to najprostsze zabiegi, aby zdrowym bądź świeżo wyleczonym zębom dodać pięknego wyglądu. Jednak współczesna stomatologia estetyczna daje stomatologom o wiele szersze możliwości. Czym jest stomatologia estetyczna i dlaczego warto przeprowadzać tego typu zabiegi? Chyba nikt nie ma wątpliwości, że ludzie, którzy mają piękne i białe zęby, chętniej się uśmiechają i wzrasta ich samoocena. Nierzadko takie osoby są też lepiej postrzegane przez otoczenie.

Pacjenci powinni być świadomi, że współcześnie nierówne zęby czy nawet brak kilku zębów w szczęce, dla specjalistów nie stanowi problemu. Stomatologia estetyczna w łódzkim gabinecie stomatologicznym stoi na najwyższym poziomie. Na stronie meritum.lodz.pl można umówić się na konsultacje z lekarzami różnych specjalności, takich jak:

  • dentysta
  • ortodonta
  • protetyk.

Pacjent znajdzie tam także odpowiedzi na nurtujące go pytania, takie jak:

  1. Co zrobić w sytuacji, gdy ma się zęby mocno zniszczone i osłabione licznymi wypełnieniami?
  2. Co zrobić, kiedy konieczna była ekstrakcja jednego bądź kilku zębów?
  3. Jakie wkłady stosuje się do odbudowy zębów?
  4. Dlaczego warto stosować protezy ruchome?

Należy pamiętać, że wskazówki zawarte na stronie mają charakter informacyjny i nie można ich traktować jako gotowej recepty na rozwiązanie problemu. Właściwą metodę leczenia może zaproponować tylko dentysta lub protetyk. Dlatego warto umówić się na konsultacje. Na wizytę można umówić się także online. Łódzki gabinet jest otwarty w dni powszednie od godziny 9.00 do 19.00. Na stronie został też udostępniony specjalny kalkulator, dzięki któremu pacjent sam może obliczyć orientacyjny koszt wizyty.

Skomentuj artykuł jeżeli dowiedziałeś się czegoś ciekawego...