Bądź indywidualistą w morzu przedsiębiorców - z lozakultura.pl

Świecące doniczki - dlaczego warto?

Kornel Wysocki 2019-05-02 0 komentarzy
Świecące doniczki - dlaczego warto?

Donice podświetlane kolorowym światłem dają bardzo wiele możliwości. Klienci otrzymują pilota, za pomocą którego wybierają kolor, intensywność światła i sekwencje wyświetlania. Taka personalizacja daje szansę na proste przystosowanie dodatku do wnętrza, w którym zostanie on umieszczony. Gdzie i dlaczego warto umieścić świecące doniczki? Oto kilka przykładów:

  • w recepcjach hotelowych - wywołują bardzo luksusowe wrażenie i goście często nie mogą oderwać od nich wzroku,
  • w restauracjach i kawiarniach - pomagają w tworzeniu wyjątkowego, kameralnego klimatu i nastroju sprzyjającego rozmowom,
  • w ośrodkach SPA - delikatne światło w różnych kolorach wzmaga efekt relaksu i pozwala się odprężyć,
  • w siedzibach firm - szczególnie w jesienne i zimowe wieczory będą stanowić ciepły, przytulny dodatek i kreować pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa.

Doniczki równie dobrze można umieszczać w sypialni, jadalni, pokoju dziecięcym i na tarasie. Klienci mogą liczyć na dużą wytrzymałość materiału. Sklep internetowy Decorette, który specjalizuje się w sprzedaży profesjonalnych gadżetów ogrodniczych, wymienia zalety polietynelu. To tworzywo jest doskonale przystosowane do zmiennych temperatur i zmiennych warunków. Można umieścić je na bardzo dużym mrozie lub upale bez żadnych szkodliwych efektów. Ponadto powierzchnia donic jest odporna na zarysowania i wgniecenia. Stanowi doskonałą ochronę dla rosnącej w środku rośliny, niezależnie od tego, czy stoi ona w środku pokoju, czy pod gołym niebem, gdzie zmaga się z trudnymi warunkami atmosferycznymi.

Skomentuj artykuł jeżeli dowiedziałeś się czegoś ciekawego...