Bądź indywidualistą w morzu przedsiębiorców - z lozakultura.pl

Sztuczne członki

Kamila Błaszczyk -0001-11-30 0 komentarzy
Wpis

Szczególnie duży wybór tego rodzaju gadżetów erotycznych przedstawia sklep online EroticHouse, prezentując je na stronie https://www.erotichouse.pl/211-dildo-penisy. Proponowane produkty mają bardzo różny wygląd, wykonywane są z przeróżnych materiałów, a także mają rozmaite funkcje. Daje to wielkie możliwości, na przykład dilda idealnie odwzorowujące męskie organy można przechowywać w domu, zaś w podróż zabierać dużo bardziej dyskretne zabawki, które na pierwszy rzut oka w ogóle nie przypominają tego, czym są - a w dodatku mają przepiękne kolory.

Z troską o klientki

Producenci zabawek erotycznych wypuszczający na rynek sztuczne członki mocno dbają o potrzeby swoich klientek. Chcąc zaspokoić je w pełni, oferują zarówno dilda wykonane z wielką dbałością o szczegóły, jak i neutralne w wyrazie produkty, eleganckie i dyskretne. Szczególnie ciekawą propozycję w tej pierwszej grupie stanowią sztuczne członki wykonywane na wzór organów znanych aktorów porno, z ich podpisem. Są one tworzone poprzez wykonywanie odlewów, posiadają więc taką samą budowę i rozmiary jak w rzeczywistości, co może dodać szczypty pikanterii zabawom, zwłaszcza w przypadku kobiet, które nie stronią od filmów dla dorosłych.

Inne wyrazy dbałości producentów takich gadżetów o zadowolenie konsumentek to między innymi dilda na uprzężach - strap on, które przydają się na przykład podczas lesbijskich zabaw, dilda na przyssawce, szczególnie wygodne w użytkowaniu, a także gadżety wykonywane z bardzo różnych materiałów - szkła, żelu, silikonu medycznego - co przekłada się na jakość doznań.

Skomentuj artykuł jeżeli dowiedziałeś się czegoś ciekawego...