Bądź indywidualistą w morzu przedsiębiorców - z lozakultura.pl

Usługi informatyczne dla Twojej firmy

Magdalena Kalinowska 2019-06-18 0 komentarzy
Usługi informatyczne dla Twojej firmy

Przedsiębiorstwo Serwis4You świadczy kompleksowe usługi informatyczne w Lublinie. Klientami serwisu są nie nie tylko osoby prywatne, ale przede wszystkim firmy, którym zależy na sprawnym działaniu sprzętu i systemów informatycznych.

Profesjonalna firma IT świadczy pełen zakres usług, który w szczególności obejmuje:

  • instalację systemu,
  • instalację urządzeń, oprogramowania oraz sterowników,
  • czyszczenie komputera lub laptopa,
  • modernizację sprzętu,
  • naprawę płyty głównej,
  • naprawę  systemu chłodzenia, zasilania ,
  • naprawę zalanego sprzętu i wiele innych.

Doświadczeni informatycy chętnie dzielą się swoją wiedzą, podpowiadają klientowi jaki sprzęt oraz oprogramowanie najlepiej wybrać.

W dzisiejszych czasach w szczególności bardzo groźne są cyberataki, których ofiarami padają również małe i średnie firmy. Aby się przed nimi ustrzec konieczna jest instalacja właściwego oprogramowania antywirusowego. Pracownicy firmy dzięki zdobytemu doświadczeniu z łatwością dobiorą odpowiednie oprogramowanie, aby zabezpieczyć komputer przez cyberatakiem. Natomiast jeśli komputer został już zainfekowany, usuną z niego wszystkie robaki, wirusy oraz inne złośliwe oprogramowania.

Firma oferuje także tworzenie, konfigurację i rozbudowę sieci LAN, odzyskiwanie danych i plan tworzenia kopii zapasowych oraz monitoring. System monitoringu to ważny sposób na zwiększenie bezpieczeństwa w firmie i odstraszenie potencjalnych intruzów. Zainstalowane kamery wraz z całym osprzętem pełnią funkcję prewencyjną i chronią budynek przed kradzieżą, włamaniem czy aktem wandalizmu.

Skomentuj artykuł jeżeli dowiedziałeś się czegoś ciekawego...