Bądź indywidualistą w morzu przedsiębiorców - z lozakultura.pl

Agregat hydrauliczny 12V

Kalina Błaszczyk 2021-07-10 0 komentarzy
Agregat hydrauliczny 12V

Poleca się tego rodzaju zakup firmom zajmującym się logistyką surowca budowlanego i energetycznego, na przykład piasku, stali, węgla. Zastosowany na samochodzie podnośnik pozwala bezpiecznie wyładować przywieziony towar w przygotowanym do tego miejscu, jednocześnie oszczędzając czas zarówno przewoźnika, który nie musi czekać na fizyczny rozładunek za pomocą szufli lub worków, jak i klienta, który nie potrzebuje marnować własnych sił ani prosić o pomoc przy ściąganiu z paki jej zawartości.

Z uwagi na duże przeciążenia, jakim musi każdorazowo sprostać podnośnik, warto zaopatrzyć samochód dostawczy także w odpowiednie źródło zasilania. Da to pewność, że system podnoszenia nie ulegnie awarii przy pracy, a restart przebiegnie bez problemów przy każdej pogodzie. W podnośnikach, gdzie napęd opiera się na wykorzystaniu hydrauliki siłowej, poleca się agregat hydrauliczny 12 V. To zasilany zdalnie element, umożliwiający swobodne i niegwałtowne podnoszenie oraz opadanie naczepy. W zależności od rodzaju przewożonego asortymentu praca podnośnika może być płynna, jednorazowa, lub skokowa, co przydaje się podczas wyładowywania surowca, który trzeba odpowiednio posegregować albo równomiernie rozmieścić na przygotowanej platformie. 

Sklepem, który dysponuje zróżnicowanymi modelami agregatów oraz innych elementów, które warto zamówić jako zamienniki do pojazdów z podnośnikami, jest dostawca, który ogłasza się na stronie internetowej silowniki24.pl. Proponowane w ofercie towary posiadają gwarancję, a pracownicy zajmujący się obsługą zamówień chętnie udzielają także porad przy doborze sprzętu.

Skomentuj artykuł jeżeli dowiedziałeś się czegoś ciekawego...