Bądź indywidualistą w morzu przedsiębiorców - z lozakultura.pl

Czy obrączki z tytanu mogą nosić osoby uczulone na metale szlachetne?

Kalina Błaszczyk 2023-08-22 0 komentarzy
Czy obrączki z tytanu mogą nosić osoby uczulone na metale szlachetne?

Trudno wyobrazić sobie ślub bez obrączek, ale zdarzają się takie przypadki, że jedno z narzeczonych ma alergię na złoto lub inny kruszec. Na szczęście na rynku pojawiły się wyroby z metalu, który ma właściwości hipoalergiczne. Warto jednak dodać, że nie tylko alergicy decydują się na zakup wyrobów jubilerskich z tytanu.

Wiele osób ceni sobie oryginalność, nowoczesność i funkcjonalność takich wyrobów, dlatego zamiast ze złota, które dostępne jest w kilku kolorach, kupują one obrączki z tytanu. Produkty te dostępne są już w niektórych firmach jubilerskich, oferujących je w różnych wzorach. Mnóstwo modeli oryginalnych, tytanowych wyrobów można znaleźć pod linkiem kurekjewelry.pl, dlatego warto zapoznać się z całą ofertą. Stronę prowadzi zakład jubilerski z tradycjami, zatrudniający artystów-złotników z głowami pełnymi fantastycznych pomysłów.

Rosnąca popularność obrączek z tego metalu wynika także z tego, że mają one ponadprzeciętną wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne oraz na działanie chloru czy soli. Nie trzeba ich więc ściągać z dłoni do wykonania różnych prac czy do kąpieli. W ofercie można znaleźć modele:

  • o tradycyjnym kształcie z samego tytanu,
  • tradycyjne z tytanu i złota,
  • płaskie,
  • kanciaste,
  • z atrakcyjnymi wzorami,
  • z kolorowymi paskami.

Panowie, którzy mają problem z przyzwyczajeniem się do noszenia obrączki, znajdą w ofercie sklepu firmowego modele z lekkim zaokrągleniem w postaci soczewki, co z pewnością wpłynie na komfort użytkowania.

Wyroby te są nie tylko wygodne, ale też niezwykle eleganckie i oryginalne, dlatego przyciągają uwagę. Doskonale komponują się zarówno ze strojem formalnym, jak i casualowym. Osoby zainteresowane zakupem mogą wybrać grubość i szerokość obrączek, a także wzór, kolor zdobień czy łączenie ze złotem.

Skomentuj artykuł jeżeli dowiedziałeś się czegoś ciekawego...