Bądź indywidualistą w morzu przedsiębiorców - z lozakultura.pl

Dystanse do mercedesa

Kamila Błaszczyk 2019-07-20 0 komentarzy
Dystanse do mercedesa

Jednym ze sposobów na dodanie samochodowi bardziej atrakcyjnego i sportowego wyglądu jest zastosowanie pierścieni dystansowych. Jednocześnie pozwala to na poprawę właściwości jezdnych pojazdu. W niektórych przypadkach, zastosowanie takich dodatków jest wręcz konieczne - jeśli trzeba odsunąć tarczę felgi od piasty lub zacisków hamulcowych. Takie rozwiązania są powszechne na arenie sportowej i dopuszczone również w publicznym ruchu drogowym.

Sklep internetowy Durarace oferuje dystanse do Mercedesa, a także wielu innych popularnych marek samochodowych. Firma stawia na produkcję najwyższej jakości części, aby gwarantować swoim klientom maksimum bezpieczeństwa, zarówno na drodze, jak i na torze sportowym. Do produkcji dystansów wykorzystuje tworzywo, które charakteryzuje się wytrzymałością stali konstrukcyjnej - stop duralu lotniczego.

Przedsiębiorstwo ma wieloletnie doświadczenie w obróbce metali. Na początku jego celem było stworzenie produktów, które przewyższą swoją jakością wszystkie inne części dostępne w tym czasie na rynku, ponieważ w przypadku pierścieni dystansowych wysoka jakość materiału i wytrzymałość ostatecznego elementu zawieszenia bezpośrednio przekładają się na bezpieczeństwo kierowcy i wszystkich pasażerów pojazdu.

Poza zastosowaniem najwyższej klasy materiałów, firma w produkcji wykorzystuje także specjalnie wyselekcjonowane elementy złączne, takie jak tuleje gwintowane, śruby oraz szpilki. Ich zadaniem jest wytrzymanie każdych warunków, szczególnie tych najtrudniejszych, które występują głównie na arenie sportowej.

Skomentuj artykuł jeżeli dowiedziałeś się czegoś ciekawego...