Bądź indywidualistą w morzu przedsiębiorców - z lozakultura.pl

Gdzie kupić świeże jaja?

Kornel Wysocki 2019-02-17 0 komentarzy
Gdzie kupić świeże jaja?

Nieświeże jajka są nie tylko niesmaczne, ale również mogą powodować zatrucia pokarmowe i inne nieprzyjemne objawy, toteż ich zakup jest całkowicie niepraktyczny. Warto nawiązywać współpracę z hurtownią, która słynie z najlepszej klasy, wyłącznie najświeższych jajek. Nawet na stronie internetowej foodleader.pl uzyskasz informację na temat świeżości jajek oraz terminie ich przydatności po zakupie. Nie musisz się również martwić o certyfikaty potwierdzające najwyższą jakość żywności. Oferta jest kompleksowa i skierowana nie tylko do klientów prywatnych, ale również między innymi do:

  • restauracji i innych lokali gastronomicznych, które cenią przede wszystkim świeżość produktów oraz możliwość zakupienia ich w dużej ilości;
  • różnorodnych sklepów, którym zależy przede wszystkim na cenie i świeżości produktów, jak również na rozmaitej ofercie dotyczącej klas wagowych jaj oraz ich oznaczeń.

Z oferty hurtowni korzystają również inne hurtownie oraz hotele i nie tylko.

Ponadto, świeże jaja są dostępne w różnych klasach wagowych. Możesz kupić zarówno niewielkie jaja, które nie przekraczają wagi około 50g, jak również dostępne są jajka nawet o połowę większe. Do Ciebie należy również decyzja odnośnie oznaczeń jajka. Hurtownia dysponuje zarówno jajkami pochodzącymi od kur z wolnych wybiegów, jak również jajek ze ściółek oraz z chowu klatkowego. Więcej informacji na temat znajdziesz na stronie internetowej hurtowni jaj, która zajmuje się również sprzedażą świeżych warzyw oraz owoców dla klientów prywatnych i firm.

Skomentuj artykuł jeżeli dowiedziałeś się czegoś ciekawego...