Bądź indywidualistą w morzu przedsiębiorców - z lozakultura.pl

Hurtownia dla majsterkowicza

Martyna Krawczyk 2019-04-09 0 komentarzy
Hurtownia dla majsterkowicza

Gdy coś się zepsuje w domu i konieczna jest naprawa nie trzeba od razu wzywać fachowca. Drobne naprawy czy niewielki remont domu można zrobić samemu. Potrzebne są do tego tylko chęci oraz oczywiście dobrej jakości materiały i narzędzia.

Hurtownia Nycz Industries posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży elementów złączne zarówno dla zawodowców, jak i majsterkowiczów. Dodatkowo w stałej ofercie można znaleźć liny stalowe z akcesoriami, zawiesia linowe i pasowe, druty oraz narzędzia ręczne, elektronarzędzia, narzędzia skrawające oraz narzędzia ogrodowe takie jak łopaty, kilofy. Wystarczy tylko wejść na stronę http://www.nycz.pl/pl/liny-siatki-druty/zawiesia i wybrać odpowiedni produkt.

Przedsiębiorstwo specjalizujemy się w sprzedaży elementów złącznych wg norm DIN, EN, ISO oraz PN w różnych klasach twardości oraz pokrycia,  jak również wyrobów ze stali nierdzewnej A2 i A4.

Dodatkowo w ofercie znajduje się szeroki wybór wkrętów do metalu, wkręty samowiercące, wkręty farmerskie, wkręty hartowane do drewna, wkręty gisp-metal, wkręty gips-drewno, blochowkręty, dwugwinty drewno metal. Ofertę uzupełnia bogaty asortyment nitów zrywalnych oraz nitów kulistych i stożkowych (nity do zaklepywania), gwoździ oraz prętów gwintowanych - DIN975.

Jeśli coś jest nie jasne, budzi wątpliwości warto skontaktować się z działem handlowym. Personel z wieloletnim doświadczeniem gwarantuje fachową pomoc. Dodatkowo firma dysponuje własnym transportem, co zapewnia szybką realizację zamówień. Hurtownie dla majsterkowiczów zlokalizowane są w Krakowie przy ulicy Dekerta 18, Mogilskej 97 oraz w Nowym Sączu przy ulicy Krakowskiej 28, Zdrojowej 32.

 

Skomentuj artykuł jeżeli dowiedziałeś się czegoś ciekawego...