Bądź indywidualistą w morzu przedsiębiorców - z lozakultura.pl

Kasetony frezowane

Łucja Baranowska 2019-05-14 0 komentarzy
Kasetony frezowane

Tradycyjna, popularna forma kasetonów zakłada wykorzystanie podświetlanego tła, na przykład świecących liter, które z daleka przyciągają wzrok potencjalnych klientów. Tymczasem kasetony frezowane to wariant, w którym kształty są wypukłe, a przez to rzucają się w oczy w nieco nietypowy, ale bardzo ciekawy sposób. Dodatkowym źródłem światła są więc boki w trójwymiarowych, właśnie wypukłych elementów. Kolorowe plexi stanowi tło, które idealnie uzupełnia całą koncepcję.

Efekt jest estetyczny, a wiele firm może potwierdzić skuteczność tej formy reklamy zewnętrznej. Ludzie lubią przecież to, co trójwymiarowe, wyraziste. A przedsiębiorcy doceniają fakt, że tego typu kasetony są odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, przez co okazuje się wytrzymałe, trwałe i po prostu opłacalne w zakupie. Rezultat jest widoczny zarówno w dzień, jak i po zmroku, a to dzięki podświetleniu. Frezowane banery stosuje się w najrozmaitszych rozmiarach i miejscach – od fabryk, przez punkty usługowe, po urokliwe sklepiki. Frezowane modele znajdują się w szerokiej ofercie firmy topromo.pl, która cieszy się opinią kreatywnej i niezawodnej.

Dziedzina brandingu wymaga nie tylko pomysłowości, ale również precyzji, odpowiedniego sprzętu i doświadczenia. Czynnik ludzki jest równie ważny co technologiczny. Firma proponuje kompleksową współpracę, od projektowania, przez produkcję, po montaż, choć elastycznie dopasowuje się do konkretnych, bieżących potrzeb klientów. Oprócz kasetonów oferuje stoiska targowe, litery przestrzenne, wydruki wielkoformatowe czy reklamy wjazdowe.

Czy warto inwestować w reklamę zewnętrzną? Oczywiście, że tak. Wydawałoby się, że współcześnie liczy się przede wszystkim promocja online. I faktycznie, to dominujący trend, ale nadal niezbędne jest wyróżnienie się w prawdziwym świecie, przed sklepem, lokalem, zakładem.

Skomentuj artykuł jeżeli dowiedziałeś się czegoś ciekawego...