Bądź indywidualistą w morzu przedsiębiorców - z lozakultura.pl

kominki narożne

Maja Błaszczyk 2020-05-24 0 komentarzy
kominki narożne

 Co zrobić, gdy tradycyjny kominek nie zmieści w niezbyt dużym pokoju? Na pewno nie warto rezygnować ze swoich marzeń. Ostatnio bardzo popularne są kominki narożne. Oprócz standardowej, frontowej szyby posiadają również szybę boczną. Dzięki temu można oglądać palące się ognisko z dwóch stron. Idealnie wpasują się w każde wnętrze. Pięknie prezentują się one przy aranżacjach nowoczesnych i minimalistycznych, ale nie tylko. Idealnie wpisują się też we wnętrza tradycyjne i aranżacje nawiązujące do stylu barokowego. Rekomendowana firma Foremski oferuje:

  • wkłady tradycyjne,
  • wkłady z płaszczem wodnym,
  • kasety kominkowe.

Można wybrać gotowy model z oferty bądź zdecydować się na indywidualny projekt na zamówienie. W ofercie są, m.in. kominki:

  1. Oliwia PW 22 Prawy, Amelia PW 24 Prawy – to kominki z płaszczem wodnym przystosowane do intensywnego palenia.
  2. Wkład żeliwny Smart M/S 8 Lewy BS i Prawy BS – dwustronnie przeszklone wkłady z dzieloną szybą.
  3. Lucy 12 Slim Prawy BS i Lewy BS, Lucy 14 Slim Prawy BS i Lewy BS – idealne do niewielkich pomieszczeń. Sprawdzą się też tam, gdzie nie ma dużego zapotrzebowania na moc grzewczą.

To zaledwie ułamek oferty firmy. Warto wejść na jej oficjalną stronę internetową i zapoznać się z innymi produktami. Są tam modele typowo dekoracyjne, a także systemy do ogrzania całego domu. Każdy klient z pewnością znajdzie rozwiązanie, idealnie psujące do jego wnętrza. Tam też znajdują się wszystkie dane kontaktowe. Można zadzwonić bądź napisać maila. Polecana firma działa na rynku już od ponad dwudziestu lat. Oferuje kompleksowe usługi w zakresie sprzedaży, montażu i serwisu systemów kominkowych.

Skomentuj artykuł jeżeli dowiedziałeś się czegoś ciekawego...