Bądź indywidualistą w morzu przedsiębiorców - z lozakultura.pl

Lakiernik Katowice

Angelika Wilk 2020-11-12 0 komentarzy
Lakiernik Katowice

Serwis blacharsko-lakierniczy ABC-Cars cieszy się dużym uznaniem wśród wielu kierowców. Swoją renomę zbudował na profesjonalizmie i terminowości. Wysokie standardy obsługi pozwalają klientowi uzyskać szybką pomoc na przykład w przypadku kolizji z innym pojazdem lub obiektem, który znalazł się na trasie samochodu. Wystarczy zadzwonić pod numer serwisu, a jego pracownik niezwłocznie zajmie się zleceniem.

Serwis oferuje swoim klientom kompleksowy zakres usług. Korzystając z pomocy firmy, można liczyć na to, że:

  • usługa będzie bezgotówkowa – serwis współpracuje ze wszystkimi towarzystwami ubezpieczeniowymi i naprawy dokonuje w ramach OC lub AC,

  • lakierowanie zostanie przeprowadzone w profesjonalny sposób – warsztat dysponuje urządzeniami bazującymi na nowoczesnej technologii, czego przykładem może być otwarta kabina lakiernicza: innowacyjny system utwardzania lakieru pozwala przyspieszyć prace i osiągnąć wysoce satysfakcjonujący efekt dla klienta; ponadto serwis stosuje wyłącznie lakiery zalecane przez producentów samochodów,

  • naprawą zajmą się fachowcy – zespół warsztatu tworzą kompetentni lakiernicy, mający niezbędne kwalifikacje i doświadczenie w swoim zawodzie; dbają oni o to, by być na bieżąco z nowoczesnymi technologiami, dlatego mogą oferować swoim klientom najlepsze rozwiązania.

Więcej o działalności cenionego warsztatu blacharsko-lakierniczego można przeczytać na jego stronie internetowej. Wybierając usługi serwisu, klienci mogą być pewni, że o ich samochód zadba profesjonalny lakiernik z Katowic. Zaufaj opiniom wielu kierowców i postaw na zaufanych fachowców!

Skomentuj artykuł jeżeli dowiedziałeś się czegoś ciekawego...