Bądź indywidualistą w morzu przedsiębiorców - z lozakultura.pl

Lista kancelarii frankowych

Julianna Andrzejewska 2019-08-23 0 komentarzy
Lista kancelarii frankowych

Portal frankowicze.net to cenne źródło informacji dla wszystkich osób, które pragną uwolnić się od obowiązku spłacania kredytu we frankach. Szczegółowe informacje oraz artykuły na bieżąco śledzące procesy wytaczane bankom pozwalają zebrać wiele przydatnej wiedzy mogącej przysłużyć się we własnym procesie.

Na stronie można m.in. znaleźć informacje o prawomocnych wyrokach sądów orzekających winę banków. Takie sytuacje bez wątpienia zachęcają kolejnych frankowiczów do wytoczenia procesu przeciw bankom. Argumentów przeciw ich praktykom jest wiele. Przede wszystkim prawnicy zwracają uwagę na fakt, że kredyty spłacane we frankach były udzielane w polskiej walucie. Od kredytobiorców wymaga się także wpłat dokonywanych w złotówkach. Przeliczenie rat kredytu na franki przy tak dużym wzroście kursu waluty jest zatem nieuczciwym wobec klienta procederem. Banki ponadto wykorzystały w umowach bezprawne klauzule, które pozwalają im uchylać się od odpowiedzialności w przypadku dużych wahań kursu franka. Na portalu znajdziesz wiele informacji na temat tego, jakie pierwsze kroki należy podjąć, by ubiegać się przed bankiem o swoje prawa.

Na polecanej stronie internetowej można też znaleźć rekomendacje adwokatów zajmujących się reprezentowaniem kredytobiorców w sporze z bankami. Kancelarie frankowe na liście prezentowanej przez portal mają specjalistyczne doświadczenie w prowadzeniu spraw z tego zakresu. Dzięki temu ich klienci mogą liczyć na profesjonalną pomoc oraz bardzo dużą szansę powodzenia podczas procesu. Jednym z najważniejszych aspektów jest właśnie wybór profesjonalnego adwokata, dlatego warto skorzystać z rekomendacji dostępnych na portalu.

Skomentuj artykuł jeżeli dowiedziałeś się czegoś ciekawego...