Bądź indywidualistą w morzu przedsiębiorców - z lozakultura.pl

Nietypowe obrączki ślubne z różowego złota

Martyna Krawczyk 2019-10-17 0 komentarzy
Nietypowe obrączki ślubne z różowego złota

Coraz więcej par chce, organizując swój ślub, wyróżnić się czymś spośród innych, a także postawić na oryginalność, co pozwala zapamiętać ten dzień jeszcze lepiej. Przełamując konwenanse, można wybrać na przykład mniej typowe obrączki. Obecnie jest w czym wybierać, ale szczególnie dużą popularnością cieszą się obrączki z różowego złota. Kruszec o ciekawym, różowawym odcieniu prezentuje się zdaniem wielu osób wyjątkowo, a takie przecież powinny być obrączki. Muszą też w pełni odpowiadać na potrzeby estetyczne przyszłych użytkowników - wszak przecież mają oni nosić je przez całe życie. Warto więc odwiedzić sklep Virago i przejrzeć dostępne modele.

Myli się przy tym ten, kto pomyśli, że biżuteria z takim odcieniem będzie odpowiednia tylko dla kobiet. Obrączki dla mężczyzn wykonywane są w odpowiedni sposób, w stylu równoważącym różowawy odcień. Są prostsze, pozbawione ozdób, a także minimalistyczne, podczas gdy wersje dla kobiet często są pięknie zdobione, na przykład subtelnymi, błyszczącymi kamieniami. Takie zestawy prezentują się niezwykle pięknie, nic więc dziwnego, że podobają się wielu osobom, szczególnie że żółte złoto jest zdaniem niektórych zbyt często spotykane, a także nie jest najnowszym krzykiem mody.

W dodatku tego rodzaju biżuterię można znaleźć w przeróżnych wzorach i fasonach. Szersze i węższe obrączki, z wykończeniem błyszczącym lub matowym, fasetowane i wiele innych. Można je też dowolnie spersonalizować, na co najłatwiejszym sposobem jest wykonanie graweru z napisem ważnym dla Młodej Pary.

Skomentuj artykuł jeżeli dowiedziałeś się czegoś ciekawego...