Bądź indywidualistą w morzu przedsiębiorców - z lozakultura.pl

Pokój dla dziecka w stylu skandynawskim

Kornel Wysocki 2019-05-28 0 komentarzy
Pokój dla dziecka w stylu skandynawskim

Wspomniany wyżej styl kojarzy się z niezwykłym uporządkowaniem, gdyż ustawienie każdego mebla i przedmiotu wydaje się dokładnie przemyślane, aby wszystko służyło wygodzie mieszkańców. Chodzi także o zagospodarowanie przestrzeni w tak sposób, aby było jak najwięcej miejsca. O taki efekt znacznie łatwiej w domu niż w mieszkaniu, ale przy odrobinie chęci wszystko jest do zrobienia.

Starając się urządzić pokój dla dziecka w stylu skandynawskim, rodzice obawiają się, że nie będzie się ono czuło w takim pomieszczeniu zbyt swobodnie, gdyż, jak wiadomo, trudno jest dziecku, szczególnie małemu utrzymać perfekcyjny ład i porządek. Jasne wnętrze wygląda pięknie, ale czy nie będzie też przy okazji zbyt surowe? Otóż nie, jeśli wprowadzi się do niego radosne elementy, pamiętając, aby były one nie tylko eleganckie, ale także praktyczne.

Na stronie moliland.pl należącej do producenta i sklepu internetowego sprzedającego najróżniejsze dekoracje w stylu skandynawskim wiele z tych ozdób można kupić w stonowanych pastelowych kolorach, ale dostępne są także dekoracje na przykład w kontrastujących z bielą lub szarością ścian odcieniach czerwieni lub zieleni. Niemal każdy ze sprzedawanych tutaj przedmiotów ma jakąś praktyczną funkcję, gdyż najczęściej są to:

  • najróżniejsze pod względem designu, wielkości i koloru półeczki sprzedawane pojedynczo lub w zestawach,
  • przestrzenne ramki na zdjęcia,
  • zegary ścienne,
  • lampki nocne i kinkiety
  • wieszaczki,

a także ozdoby okazjonalne, jak na przykład zajączek wielkanocny. Niektóre półki i większość lampek zamiast abażuru ma tabliczkę z wyciętym imieniem dziecka, dzięki czemu czuje się ono naprawdę u siebie.

Dekoracje te wykonane są z doskonałej jakości drewna, w którym z laserową precyzją wycięto najróżniejsze kształty i pomalowano hipoalergiczną, bezpieczną farbą.

Skomentuj artykuł jeżeli dowiedziałeś się czegoś ciekawego...