Bądź indywidualistą w morzu przedsiębiorców - z lozakultura.pl

Powłoka ceramiczna oferowana w Warszawie

Ida Wróblewska 2023-10-09 0 komentarzy
Powłoka ceramiczna oferowana w Warszawie

Regularne oddawanie samochodu pod opiekę specjalistom to sposób na to, aby zachować jego atrakcyjny wygląd na bardzo długo. Do ich zadań należy pielęgnacja wnętrza pojazdu. Czyszczą tapicerkę, dywaniki i nie tylko. Dokładają starań, aby samochód z zewnątrz prezentował się tak, jak w dniu zakupu. Mają na swoim koncie wiele zleceń wykonanych nie tylko w kraju, ale także za granicą.

Firma Zadbane Auto Detailing dokłada starań, by samochody klientów prezentowały się idealnie. Z jej ofertą mogą zapoznać się osoby, których przedmiotem zainteresowania jest oferowana w Warszawie powłoka ceramiczna. Wydobywa ona głębie lakieru. Zmniejsza prawdopodobieństwo pojawienia się odprysków oraz mikrozarysowań. Daje lepszy efekt niż klasyczne woski.

Z oferty firmy korzystają m.in. osoby znane z telewizji. Referencje klientów można poznać na stronie online. Firma proponuje usługę door to door polegającą na odbiorze zakupionego pojazdu z salonu, wykonaniu zleconego zadania w postaci auto detailingu i odstawieniu go na podany adres. Prowadzi oddziały w Piasecznie i Bydgoszczy. W ramach swojej działalności oferuje nie tylko nakładanie powłoki ceramicznej, ale też zabezpieczenie felg, oklejanie folią PPF, renowację lakieru, hydrofobizację szyb i usuwanie wgnieceń po uderzeniu np. drzwiami zaparkowanego obok auta.

Skomentuj artykuł jeżeli dowiedziałeś się czegoś ciekawego...