Bądź indywidualistą w morzu przedsiębiorców - z lozakultura.pl

Torby na każdą okazję

Olgierd Wilk 2019-09-02 0 komentarzy
Torby na każdą okazję

Spontaniczne zakupy zdarzają się częściej, niż by się zdawało. Czasem komuś w drodze z pracy przypomni się, że w domu w lodówce brakuje jakiegoś istotnego składnika do obiadu, lub podczas przechodzenia przez targowisko, skusi go dorodne warzywo lub apetyczny owoc. Pakowanie zakupów w plastikowe torby u wielu wywołuje wyrzuty sumienia, a dodatkowo generuje nowe śmieci, które przecież później trzeba własnoręcznie wynosić.

Czy jest zatem jakaś alternatywa, która pozwalałaby jednocześnie bez poczucia winy, a przy zachowaniu bezpieczeństwa produktów przetransportować nabyty towar do domu? Oczywiście. Świetnym rozwiązaniem są torby wykonane z papieru, ponieważ łączą w sobie trwałość, ciekawy wygląd, a przy okazji są całkowicie biodegradowalne i nie zanieczyszczają środowiska. Warto przy tym pamiętać, że torebki papierowe są wyrobami wielorazowymi, a więc nie trzeba ich wyrzucać, można je zachować i wykorzystać ponownie. Przydadzą się nie tylko do sklepu, ale też jako opakowanie do przedmiotów, które trzeba zabezpieczyć przed kurzem, sprawdzą się do przechowywania warzyw, cebulek kwiatów czy nawet obuwia wynoszonego na strych czy do piwnicy po sezonie.

Opakowania oferowane przez firmę DomaPak mają również dodatkowo wzmacniany uchwyt, dzięki czemu można w niech przenosić nawet zakupy ważące kilka kilogramów bez ryzyka uszkodzenia. Torby te są też odporne na wilgoć, szczególnie parę, nie przemakają tak szybko jak zwykłe papierowe reklamówki. Specjalna linia zaprojektowana dla gastronomii wyróżnia się wzmocnionym , szerokim dnem, tak aby łatwiej było tam zmieścić pojemniki z jedzeniem na wynos. Dla firm jest to też dobry sposób na reklamę – intrygujący nadruk na pewno przyciągnie wzrok przechodniów.

Skomentuj artykuł jeżeli dowiedziałeś się czegoś ciekawego...