Bądź indywidualistą w morzu przedsiębiorców - z lozakultura.pl

Wynajem samochodów w Balicach

Magdalena Kalinowska 2018-11-17 0 komentarzy
Wynajem samochodów w Balicach

Balice to niewielka miejscowość położna na obrzeżach stolicy Małopolski znana głównie z obecności jednego z największych w Polsce lotnisk, Portu Lotniczego Kraków-Balice, który każdego roku obsługuje blisko 5 milionów pasażerów. Balice ze względu na swoje położenie stanowią też bazę wypadową na wycieczki po Małopolsce.  Jak powszechnie wiadomo Kraków i okolice to miejsca niezwykle atrakcyjne dla każdego nawet najbardziej wymagającego turysty.

Po Małopolsce można podróżować komunikacją publiczną, własnym samochodem lub wypożyczyć pojazd w wypożyczalni, która jest bardzo atrakcyjną alternatywą dla tradycyjnej komunikacji publicznej. Umożliwia dojechanie nawet w najbardziej odległy zakątek i to o każdej porze dnia i nocy. Ponadto wynajem auta jest relatywnie tani. Nie trzeba zatem wydawać fortuny, aby sprawnie i wygodnie podróżować.

Firma YourCar oferuje wynajem samochodów w Balicach na bardzo dogodnych warunkach.  Aby skorzystać z jej oferty nie trzeba odwiedzać siedziby firmy osobiście. Auto można wynająć online, korzystając ze specjalnie przygotowanego formularza dostępnego na stronie internetowej firmy lub telefonicznie. Rezerwacja samochodu przebiega więc szybko, bez zbędnych formalności.

Firma oferuje usługi po najtańszej cenie w okolicy, posiada też największą flotę samochodów.  Wypożyczalnia oferuje pojazdy w różnym segmencie rynkowym, począwszy od klasy B, a skończywszy na klasie premium. Szeroka oferta obejmuje także dodatkowe wyposażenie takie jak nawigacja czy fotelik samochodowy dla dziecka.

Skomentuj artykuł jeżeli dowiedziałeś się czegoś ciekawego...