Bądź indywidualistą w morzu przedsiębiorców - z lozakultura.pl

Zepsuty telewizor?

Kalina Błaszczyk 2019-09-11 0 komentarzy
Zepsuty telewizor?

Specjaliści od napraw sprzętu komputerowego oraz sprzętu rtv z biegiem czasu musieli zmienić swoje kwalifikacje, ze względu na bardzo duże modyfikacje sprzętowe. Tylko niewielka grupa serwisantów poznała sprzęt na tyle, że jest w stanie zająć się produktami niemal każdego producenta.

Do tej grupy należą pracownicy firmy Finaltech, która zajmuje się naprawami sprzętu komputerowego, monitorów oraz popularnych w dzisiejszych czasach telewizorów lcd. W każdym przypadku klient może liczyć na rzetelną naprawę wraz z wyliczeniem kosztów, jakie przy tej okazji się pojawią. W ramach wykonanej usługi każdy klient otrzymuje też gwarancję wykonanej naprawy.

Jedną ze specjalności prezentowanej firmy jest naprawa nowoczesnych telewizorów i monitorów. Dzięki tym usługom możliwe jest usunięcie drgań oraz zwężeń obrazu, usunięcie pikseli czyli czarnych kropek, które pojawiają się punktowo na monitorze, czy też w końcu usunięcie białych lub ciemnych plan, pojawiających się na ekranie. Firma prowadzi naprawę wszystkich marek i modeli telewizorów.

Oprócz wymienionych wyżej usług serwis telewizorów w Bydgoszczy oferuje także sprzedaż asortymentu komputerowego zarówno nowego, jak i elementów używanych. W drugim przypadku do sprzedaży trafiają tylko i wyłącznie produkty sprawne i wcześniej sprawdzone. Firma prowadzi także obsługę informatyczną dla firm oraz przedsiębiorców, zajmując się przy tej okazji kompleksowo kwestiami serwisowymi sprzętu, jego zakupu, a także odsprzedaży w atrakcyjnych dla klienta cenach. 

Skomentuj artykuł jeżeli dowiedziałeś się czegoś ciekawego...